0
domy w zabudowie bliźniaczej

16 budynków

0
domy dostępne w sprzedaży

ETAP 1

0
domy dostępne od czerwca

ETAP 2

0
domy dostępne od czerwca

ETAP 3

Eco House

To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie cisza i spokój wynikające z bliskości natury doskonale łączą się z wygodnym stylem życia.

Nasza oferta kierowana jest do osób ceniących sobie wygodę, komfort oraz bliskość natury. Proponujemy Państwu domy znajdujące się na pięknie położonych działkach. Nasza inwestycja łączy w sobie nowoczesny design oraz energooszczędne technologie. Nasze domy charakteryzuje czysta forma zarówno elewacji jak i układ działki. Dom położony jest w zielonej i spokojnej, okolicy w sąsiedztwie Puszczy Słupeckiej.

Powierzchnia działki

od 0 m2
do 0 m2

Pow. domu (stan deweloperski)

0 ,89 m2

Odległości

W odległości 7 km: Centrum Handlowe M1, IKEA, Makro, OBI, Decathlon i inne.

Szybkie połączenie samochodem lub autobusem z Warszawą zapewnia przecinająca Marki arteria komunikacyjna Warszawa-Białystok umożliwiająca dojazd do Centrum.

Eco

Projekt wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia.

Duże okna zapewnią doskonałe doświetlenie pomieszczeń i bliski kontakt z naturą. Dom posiada klasyczny układ funkcjonalny: salon połączony z widną kuchnią, dwie łazienki, trzy sypialnie,garderobę oraz garaż. Taras oraz ogród od strony południowo-wschodniej. W salonie znajduje się kominek, który umili wieczory całej rodzinie.

Dom jest wyposażony w kondensacyjny piec gazowy, który jest wspierany przez wysokiej klasy rekuperator (mechaniczna wentylacja). Zapewni on obniżenie zużycia energii, a zarazem dostarczy dopływ świeżego powietrza do wszystkich pomieszczeń. By zapewnić większe poczucie komfortu domy są wyposażone także w ogrzewanie podłogowe zasilane piecem gazowym. Każdy nasz dom zaprojektowany jest tak, by mógł spłęnić oczekiwania każdego mieszkańca i stać się jego najcennijszym azylem.

mieszkanie-ii-pokj-dziecka-ii

Adres inwestycji

Eco House V
ul. Ignacego Krasickiego
05-270 Słupno

Inwestor

MAYCOM DEVELOPMENT

Główny wykonawca

abapo-logo-biae

Inwestor

MAYCOM DEVELOPMENT

Główny wykonawca

abapo-logo-biae

MAYCOM Development Sp. z o.o. sp.k.
ul. Napoleońska 31
05-250 Stary Dybów

NIP: 1251634234
KRS: 0000567658
REGON: 36207458700000